Piersi: w poszukiwaniu przyjemności

0
97
Rate this post
Pieszcząc, muskając i całując twoje piersi partner może cię pobudzić, sprawić ci niezwykłą rozkosz, a nawet doprowadzić do orgazmu sutkowego.

Delikatna skóra i dobrze unerwione brodawki sprawiają, że kobiece piersi są wyjątkowo wrażliwe na dotyk. Dlatego pieszczenie biustu stanowi bardzo ważny element gry wstępnej i samego stosunku. Jeżeli nauczysz swojego mężczyznę, jak umiejętnie się z nimi obchodzić, gra miłosna stanie się dla was źródłem dodatkowej rozkoszy. Warto też poeksperymentować i rozszerzyć repertuar pieszczot piersi i okolic.

Na dobry początek

Złota zasada brzmi: im subtelniejsze są pieszczoty, tym większą przyjemność sprawiają kobiecie. Dotykanie piersi najlepiej rozpocząć od gładzenia i delikatnego masowania ich całą dłonią. Możesz sama poprowadzić dłoń partnera i pokazać mu, co sprawia ci największą roszkosz i jakie natężenie dotyku jest dla ciebie odpowiednie. Możesz też sama pieścić swoje piersi tak, jak lubisz – będzie to dla partnera nieoceniona wskazówka. Po pierwsze dlatego, że każda kobieta lubi co innego. Po drugie, bo mężczyźni nie zawsze zdają sobie sprawę, jak ważną strefą erogenną są piersi (klatka piersiowa mężczyzn nie jest tak dobrze unerwiona jak kobiecy biust, więc skąd mogą wiedzieć).
Następnym krokiem są pieszczoty skoncentrowane wokół brodawek. Można zataczać palcami koła wokół nich, muskać stwardniałe sutki opuszkami palców i delikatnie uderzać w czubki brodawek. Twój partner może je również lizać i delikatne ssać – dotyk ciepłych, miękkich i wilgotnych warg oraz języka doskonale stymulują. Niektóre kobiety, zwłaszcza te obdarzone obfitym biustem, lubią również podgryzanie sutków i ich delikatne podszczypywanie. Jeżeli natomiast twoje piersi są bardzo wrażliwe, poproś swojego partnera, żeby dotykał skórę np. piórkiem. Pamiętaj, że skóra na biuście jest bardzo delikatna, więc zbyt mocny dotyk może pozostawić ślady. Szczególną ostrożność należy zachować w czasie laktacji. Większość kobiet w tym okresie w ogóle nie chce, by dotykano ich sutków, ponieważ jest to dla nich zbyt bolesne – wówczas zaleca się pieszczenie jedynie dolnej części piersi.

Trochę eksperymentów

W czasie pieszczot piersi nie warto ograniczeń się do jednego sprawdzonego sposobu. Warto popróbować nowych rzeczy. Otwartość na miłosne zabawy rośnie wraz z podnieceniem seksualnym. Chcecie spróbować czegoś nowego? Wykorzystaj jeden z pomysłów:

  • Michalina Wisłocka w „Sztuce kochania” proponuje nieco bardziej wyrafinowaną pieszczotę sutków, polegającą na muskaniu i łaskotaniu ich żołędzią członka. Ten rodzaj gry miłosnej dostarczy mnóstwa rozkoszy nie tylko tobie, lecz także twojemu partnerowi. Jak pisze Tracey Cox, autorka światowego bestsellera „Hot sex„: „Do osiągnięcia orgazmu mężczyźni bardziej potrzebują dotyku kobiecych piersi, niż kobiety – bliskości partnera”.
  • Możesz też wykorzystać twój biust do pieszczenia penisa: ty ściskasz piersi dłońmi, a partner wsuwa pomiędzy nie członek i porusza nim, jakby był w pochwie. Aby taka zabawa była jeszcze przyjemniejsza, posmaruj dekolt np. oliwką.
  • Pamiętasz, jak w filmie „Dziewięć i pół tygodnia” Mickey Rourke pociera swoją partnerkę kostką lodu? Zaczyna od ust i wedruje dalej przez szyję, dekolt, piersi, brzuch… Wypróbuj ze swoim partnerem ten rodzaj pieszczot – wodzenie kostką lodu wokół brodawek i całych piersi może okazać się dla ciebie niezwykle zmysłowym doznaniem.
  • Pieszczoty piersi wspaniale urozmaici zabawa w ciepło-zimno. Partner macza usta raz w zimnym, a raz w gorącym napoju i całuje twoje sutki. Zmiana temperatur z pewnością rozbudzi w tobie ochotę na dalsze miłosne igraszki.

W rękach masażysty

Wspaniałym wstępem do miłosnej gry jest również relaksująco-stymulujący masaż barków i klatki piersiowej. Możecie do niego użyć olejku-afrodyzjaku o pobudzającym zapachu. Do erotycznych zabaw dobrze nadają się olejki:

  • jaśminowy
  • cynamonowy
  • sandałowy
  • piżmowy

Jak zrobić masaż? Ułóż się wygodnie na grubym ręczniku i pozwól partnerowi masować twoje ciało łagodnymi, kolistymi ruchami. Początkowo  masuje się skórę wokół piersi, potem okolice pach, barki, a na końcu brodawki. Ruchy mężczyzny powinny być łagodne i miękkie. Pamiętaj – nie wszystkie pieszczoty biustu muszą prowadzić do stosunku i orgazmu – warto czasem potraktować masaż klatki piersiowej jako doskonały sposób na odprężenie i pozbycie się stresu.

Erotyczna uczta

Deserowa uczta w łóżku? Czemu nie! Nic tak nie uprzyjemnia pieszczot jak smakołyki! Zwilżanie sutków płynną czekoladą, sokiem malinowym, słodkim likierem albo winem będzie wspaniałą zabawą dla dwojga. Niech partner wyciśnie na piersiach kleks z bitej śmietany lub kremu czekoladowego. Już sam dotyk kremowej substancji sprawi, że twoje sutki stwardnieją. Potem poproś swojego mężycznę, żeby zlizał lub scałował z ciebie te słodkości. Jedyną granicą w waszych kulinarno-erotycznych eksperymentach są wyobraźnia, wyczucie i wzajemne zaufanie. Pieszczoty piersi mogą pobudzić także zmysł powonienia. Doskonałe ukrwienie powoduje, że biust jest jednym z najcieplejszych miejsc kobiecego ciała. Aromat nałożonych na piersi balsamów i perfum, wymieszany z naturalnym zapachem twojej skóry, będzie fantastycznym afrodyzjakiem, który spowoduje, że krew zacznie wam szybciej krążyć w żyłach.