10 rzeczy, które warto zrobić w łóżku

0
112
Rate this post
Kiedy myślisz ,,szalony seks”, jaki obrazek widzisz? Odważna erotyczna bielizna, zabawka z seks shopu, seks w miejscu publicznym? Ok., ale to zbyt oklepane. Tymczasem seks nie znosi rutyny i plagiatu. Jeśli chcesz się naprawdę dobrze bawić, uruchom swoją wyobraźnię. Sprawdź co warto zrobić w łóżku!

By seks był naprawdę szalony, nie musisz uprawiać go w kuchni, windzie czy toalecie. Wystarczy zwykłe łóżko. To najlepsze miejsce na realizację pragnień i fantazji. Musisz tylko dać sobie zielone światło, by twój wewnętrzny demon seksu obudził się ze snu. Jedyne czego potrzebujesz – to wyobraźnia i chęć do eksperymentowania. Jeśli chcesz podkręcić seks i odegnać nudę z sypialni, wypróbuj kilka  pikantnych pomysłów na łóżkowe zabawy.

1. Niegrzeczna dziewczynka

Idź do łóżka z osobą, którą kochasz najbardziej na świecie – z samą sobą. Właśnie tak. Bądź dla samej siebie najbardziej namiętną i uważną kochanką. Dotykaj się tak, jak zawsze chciałaś być dotykana. Jęcz, wzdychaj, krzycz. Odkryj swoje najintymniejsze miejsca rozkoszy, przeżyj orgazm stulecia, a po wszystkim powiedz: ,,Byłaś wspaniała”.

2. Fantazje seksualne

Zaproś do sypialni swojego mężczyznę i kochaj się z nim, fantazjując o… Na przykład swoim szefie, który dziś wezwał cię na dywanik, a ty słuchając go, zastanawiałaś się jaki jest w łóżku. Albo mężu swojej przyjaciółki, który podobno lubi ostry seks. Fantazje są jak najlepsza przyprawa, która nawet najbardziej pospolite danie zamieni w wyrafinowany specjał.

3. Deszcz pocałunków

Zaproponuj swojemu kochankowi całonocny seans pocałunków. Bądź mistrzynią gry. Całuj go na tysiące różnych sposobów, a kiedy zabraknie ci pomysłów, albo tchu, przekaż mu pałeczkę. Ale pamiętaj, że dzisiejszej nocy na waszej łóżkowej scenie grają tylko pocałunki. Kolejny akt spektaklu zaplanujcie na następną noc.

4. W tajemnicy przed rodzicami

Umówcie się na seks w sypialni… waszych rodziców. Zacznijcie od wizyty u twoich. W trakcie niedzielnego obiadu powiedz, że nagle rozbolała cię głowa i musisz się położyć. Poczujcie się jak para nastolatków, która kocha się w łóżku rodziców, a na dodatek oni są za ścianą. To o wiele bardziej pikantne niż seks w toalecie w teatrze.

5. Podróż w nieznane

Bądź dla niego erotycznym GPS-em. Kochajcie się zgodnie z twoją instrukcją – i z erogenną mapą twojego ciała. Powoli prowadź jego dłonie i usta zmysłowymi komunikatami: ,,Za pięć centymetrów skręć w prawo, skręć w prawo, teraz…”. Powiedz mu, żeby tym razem był kierowcą bez fantazji i ,,jechał” wyłącznie zgodnie z komendami GPS.  Następnie zamieńcie się rolami.

6. Niech wygra najlepszy

Stańcie do zawodów: ,,Kto dłużej wytrzyma”. Zacznij pierwsza – pieść go namiętnie, jednocześnie spróbuj wyczuć, kiedy będzie tuż przed finałem i… przerwij. Bądź  niewzruszona, kiedy będzie błagał, żebyś nie przerywała. Teraz jego kolej. Wygrywa ten, kto najwięcej razy doprowadzi partnera do momentu tuż przed orgazmem.

7. Wyspa skarbów

Poszukajcie skarbów. Flamastrem do malowania twarzy narysuj na swoim ciele cyferki: od 1 do 10.  Zadaniem twojego partnera będzie połączyć je pocałunkami, ale w taki sposób, by nie zlizał cyferek. Następnie zamieńcie się rolami. Wygrywa ta osoba, która robiła to najdłużej i pozostawiła na ciele partnera wszystkie cyfry. Oczywiście zwycięzcy należy się nagroda.

8. Sklepik

Zabawcie się w efektywnego handlowca. Niech twój partner wcieli się w rolę supersprzedawcy i zachęca cię do kupna super atrakcyjnego towaru. Oczywiście towarem jest on sam. Twoją rolą jest jak najdłużej się opierać, jego – jak najefektywniej cię zachęcać. Pamiętaj, że kiedy dasz się skusić, dobrze sprawdź i przetestuj oferowany towar, żebyś nie kupiła kota w worku.

9. Kino erotyczne

Odegrajcie sceny z własnego filmu. Bez kamery, bardziej chodzi o scenariusz. Niech każde z was napisze kilka scen łóżkowych, rozpisanych z detalami niemal na każdy ruch. Potem odegrajcie te sceny we własnym łóżku. Które z was było lepszym reżyserem, a które lepszym aktorem?

10. Bez słów

Pozwólcie, by poprowadziły was wasze ciała. Niech to będzie wolny i uważny seks. Niech każde z was wczuwa się w swoje ciało i gestem daje znać partnerowi, czego pragnie. Za pierwszym razem kochajcie się przy włączonym świetle, tak, by nie umknął wam żaden sygnał od partnera. Kiedy nabędziecie wprawy, zróbcie to w całkowitych ciemnościach.

 

Dobrej zabawy!