Zrób wrażenie na kobiecie

0
59
Rate this post
Zdradzimy ci w sekrecie, że troskliwość i opiekuńczość mają u kobiet wysokie notowania. Ale nie tylko. Jeżeli chcesz być pociągający jak James Bond przeczytaj poniższe wskazówki i zrób wrażenie już na pierwszej randce.

Wcale nie musisz być bogiem seksu, bogatym jak Donald Trump. Przedstawicielki płci pięknej cenią sobie takie walory, jak: zadbany wygląd, naturalność w zachowaniu, poczucie humoru, urok osobisty, umiejętność prowadzenia rozmowy. Ale nie tylko. Jak zrobić na niej wrażenie na pierwszej randce?

Wyróżnij się strojem

Jednym z podstawowych elementów, niezbędnych, żeby zainteresować wybrankę swoją osobą, jest estetyczny wygląd. Kobiety zwracają ogromną uwagę na to, w co jesteś ubrany, jak pachniesz, czy twoje paznokcie nie są poobgryzane, czy masz umyte włosy i czyste buty. Jeżeli na co dzień nie przykładasz wagi do tego typu „drobiazgów”, dobrze ci radzimy – zmień swoje nawyki. Atrakcyjnej kobiecie będzie po prostu wstyd pokazać się z niechlujnym facetem. Nie oznacza to, że musisz zostać fashion victim. Wystarczą porządne ciuchy, w miarę mieszczące się w dzisiejszym kanonie mody (koszulka z czasów liceum odpada). Poczuj się swobodnie w swoim ubraniu. Niech nie będzie ono zbyt oficjalne, z drugiej strony nadmiar luzu również nie jest wskazany. Dobrze dobrane jeansy, marynarka i koszula sprawdzą się doskonale

Jeżeli nie masz pomysłu, jak zabrać się do kompletowania garderoby, skorzystaj z poniższych wskazówek:

  • kup magazyn z męską modą i z niego zaczerpnij inspirację
  • namów zaufaną przyjaciółkę na wspólną wizytę w centrum handlowym

Pamiętaj – zadbany wygląd nie powinien obowiązywać do czasu, kiedy kobieta się w tobie zakocha. Uwierz, że ucieknie od ciebie z krzykiem jeśli przestaniesz o siebie dbać po miesiącu związku.

Sztuka konwersacji

Dla kobiet bardzo ważna jest forma komunikacji z innymi ludźmi. Wypowiadaj się swobodnie, bądź rozluźniony i mów pełnymi zdaniami. Uśmiechaj się, podtrzymuj kontakt wzrokowy i słuchaj uważnie. Nie opowiadaj tylko o sobie. Jeśli nie będziesz miał pomysłu, w jaki sposób kontynuować temat, przyjmij strategię polegającą na zadawaniu pytań: pokażesz zainteresowanie i dowiesz się przy okazji więcej o kobiecie. Bądź zabawny – największe powodzenie mają nie mężczyźni przystojni, ale tacy z poczuciem humoru. Pamiętaj jednak, żeby twoje dowcipy nie przekroczyły granicy dobrego smaku. Nigdy, ale to przenigdy nie pozwalaj sobie na żarty dotyczące wyglądu adorowanej kobiety. W tej kwestii w grę wchodzi wyłącznie komplementowanie!
Jak z nią rozmawiać, żeby straciła dla ciebie głowę?

  • Powtarzaj jej imię: np. „A co ty lubisz Kasiu?”. Słuchanie swojego imienia w męskich ustach działa na kobiety pobudzająco.
  • Opowiedz jej jakąś zabawną historyjkę o swojej małej słabości czy wpadce. Pokażesz, że masz do siebie dystans, a ona poczuje się pewniej jeśli zobaczy, że nie jesteś idealny.
  • Pochwal jakiś jej trudny wybór czy decyzję (pod warunkiem, oczywiście, że faktycznie się z nią zgadzasz). Powiedz: to była bardzo trudna decyzja, ale chyba postąpiłbym tak samo. Kobieta poczuje, że ma w tobie bratnią duszę i zrozumie, że jesteś przychylnie do niej nastawiony.

Dowiedz sie do czego ma słabość

Poprowadź rozmowę tak, żeby delikatnie wybadać, co jest jej pasją, czym się interesuje i jak lubi spędzać wolny czas. Jeśli kocha tańczyć, zrobisz na niej wrażenie, potrafiąc dobrze się poruszać. Jeśli uwielbia podróżować, zaskocz ją zaproszeniem na wycieczkę. Pamiętaj tylko, że kobiety mają wbudowany Wewnętrzny Detektor Bzdetu, który alarmuje o sztuczkach i tanich chwytach. Jeśli nie lubisz boksu, jak ona, nie udawaj, że cię to pasjonuje. Poszukaj czegoś, co naprawdę was łączy i podkreśl to.

Małe duże gesty

Zaopiekuj się swoją partnerką, bądź szarmancki. Okaż jej, że przy tobie może czuć się bezpieczna. Odsuwaj jej krzesło w restauracji, otwieraj przed nią drzwi, odwieź ją do domu po randce. Bardzo eleganckim gestem, który na pewno zostanie ciepło przyjęty i zagwarantuje sukces, będzie wysłanie jej kwiatów następnego dnia. Kobieta poczuje się wyjątkowa i jak najszybciej będzie chciała spotkać się znowu.