Egzamin ustny: jak pieścić ją oralnie?

0
96
Rate this post
Chciałbyś zaprowadzić swoją wybrankę wprost do oralnego nieba? Żaden problem. Przeczytaj tekst, w którym podpowiadamy jak pieścić kobietę, tak aby głośno wykrzykiwała twoje imię. A potem przejdź do ćwiczeń…

Słodka lekcja anatomii

Na początek krótka lekcja anatomii kobiecego ciała: czyli z czego składa się kobieta.

 • Wargi większe (od zewnątrz pokryte włosami łonowymi) są odpowiednikiem męskiej moszny.
 • W ich objęciach znajdują się mocno unerwione wargi mniejsze. Są one bardzo wrażliwe i powinny odgrywać ważną rolę w czasie gry wstępnej. Osłaniają one żołądź łechtaczki, ujście cewki moczowej oraz przedsionek pochwy.
 • Niezwykle wrażliwy obszar, położony tuż ponad główką łechtaczki, to spojenie przednie.
 • Łechtaczka, tak samo jak penis, kończy się żołędzią, która zwana jest również główką. Jest bardzo wrażliwa na dotyk: ma około ośmiu tysięcy zakończeń nerwowych, czyli dwa razy tyle, ile penis i więcej niż jakakolwiek inna część ludzkiego ciała.
 • Wewnętrzne krawędzie warg mniejszych łączą się poniżej główki łechtaczki, tworząc wędzidełko. Zewnętrzne krańce warg mniejszych stykają się tuż ponad żołędzią łechtaczki, by uformować kapturek ochronny, zwany również napletkiem. Jest to mały płatek miękkiej skóry, który, podobnie jak wargi mniejsze, jest bogato unerwiony i niebywale wrażliwy na dotyk. Jest on odpowiednikiem skórki osłaniającej członek. Chroni on także łechtaczkę przed nadmierną stymulacją i przed samym orgazmem żołądź kryje się właśnie w jego fałdach. Pocieranie napletkiem o główkę łechtaczki jest źródłem ogromnej rozkoszy.
 • Perineum to niewielki obszar rozciągający się między odbytem a wejściem do pochwy. Znajduje się tam siatka ukrytych pod skórą naczyń krwionośnych, które napełniają się w momencie podniecenia i sprawiają, że to miejsce staje się bardzo wrażliwe na bodźce dotykowe.

Seks oralny staje się prosty!

Zanim przystąpisz do pieszczot genitaliów, zatrzymaj język w dolnych okolicach brzucha i wewnętrznej strony ud swojej partnerki. To jedne z najbardziej wrażliwych stref erogennych kobiecego ciała. Zacznij je pobudzać delikatnymi pocałunkami lub dmuchaniem. Możesz zabawić się też w pisanie językiem na skórze liter alfabetu i poprosić partnerkę, aby zgadywała, „co autor miał na myśli”.

Kiedy poczujesz, że partnerka jest już całkowicie rozluźniona i przygotowana na dalsze pieszczoty, powoli włóż dłonie pod jej pośladki i łagodnie rozsuń uda. Rozchylając delikatnie wargi większe, zapoznaj się z kryjącymi się tam zakamarkami. Dokładnie zwiedzaj te rejony językiem. Wędruj we wszystkich kierunkach, dotknij każdego miejsca. Rób to delikatnie. Po takim wstępie przejdź do bardziej zdecydowanej stymulacji. Zaserwuj partnerce serię długich liźnięć warg mniejszych na przemian z krótkimi muśnięciami napletka łechtaczki. Możesz wyjąć jedną dłoń spod pośladków partnerki i ostrożnie wsuąć palec wskazujący do przedsionka pochwy. (Nie każda kobieta to lubi, więc jeśli partnerka zaprotestuje, wyjmij palec, ale nie przerywaj stymulacji językiem). Pozostałymi palcami możesz pieścić okolice krocza. Pamiętaj, żeby twoje palce były zwilżone – np. śliną. Na tym etapie doskonałym urozmaiceniem będzie wprowadzenie poziomych ruchów języka: czyli od prawej do lewej a nie z góry na dół. Potem muskaj i drażnij napletek łechtaczki, nie doprowadzając jednak do pełnego zetknięcia języka z główką.

Dopiero kiedy poczujesz, że partnerka domaga się mocniejszej stymulacji, wprowadź nacisk języka na główkę. Wsuń drugi palec do przedsionka pochwy i dociśnij oba palce do jej sklepienia – jest to wyjątkowo wrażliwe na dotyk miejsce. Jednocześnie możesz stymulować kciukiem krocze partnerki – technika ta ma na celu zwiększenie doznań dostarczanych kobiecie. Penetrując dwoma palcami przedsionek pochwy, obejmij ustami łechtaczkę i delikatnie ją ssij. Pozwól partnerce poruszać się w jej własnym rytmie. Wyczuwając jej ruchy, nadal pieść ustami i językiem główkę łechtaczki. Twoja wybranka będzie ci nieskończenie wdzięczna, jeśli zajmiesz się także jej wędzidełkiem – możesz zrobić to językiem lub zwilżonym palcem. Kiedy kobieta wkroczy w fazę skurczów orgazmicznych, nadal utrzymuj nacisk na główkę łechtaczki i… ciesz się jej orgazmem!

Uwaga: wrażliwa okolica

Pieszcząc oralnie swoją partnerkę, bądź tak delikatny, jak to tylko możliwe. Obserwuj jej reakcje seksualne i naucz się, co wywołuje pozytywną reakcję i zacznij unikać tego, co sprawia, że kobieta wycofuje biodra. Pamiętaj, by twoje ruchy były delikatne i powolne, przynajmniej w początkowej fazie. Nie zajmuj się też zbyt wcześnie główką łechtaczki – skup się na niej dopiero wtedy, kiedy poczujesz, że partnerka jest na to naprawdę gotowa, a wręcz sama się tego domaga. Im bliżej jesteście końca, tym bardziej pozwalaj partnerce dyktować rytm i poruszać się w twoją stronę. Podtrzymuj ją w pozycji zapewniającej ci ciągły kontakt z łechtaczką w trakcie jej orgazmu.

Erotyczne urozmaicenia…

 • Zamiast palców możesz użyć zabawek erotycznych.
 • Twoja partnerka nie musi być całkowicie rozebrana, żebyś zaczął pieścić ją oralnie. Pieszczenie językiem przez wilgotny i ciepły jedwab bielizny również zapewni jej niezapomniane wrażenia.
 • Zmień pozycję: zaaranżuj sytuację tak, by kobieta stała lub klęczała nad tobą. To dla kobiety zupełnie inne doznanie niż seks oralny w pozycji horyzontalnej. A dla ciebie – niesamowite widoki.

…i porady

 • Bądź delikatny. Zbyt mocny dotyk i tarcie mogą być nieprzyjemne, a nawet bolesne dla kobiety.
 • Okolice intymne kobiety, to nie tylko trzon łechtaczki. Ma także: trzon, wędzidełko, wargi, perineum, wnętrze waginy – należy się zająć nimi wszystkimi.
 • Robisz to już kwadrans, a ona jeszcze nie doszła? Nigdy nie mów, że to trwa za długo. Im bardziej będziesz ją poganiać, tym mniejsza szansa na to, że ona osiągnie satysfakcję.
 • Uwaga na brudne dłonie i długie paznokcie! Nie mają wstępu w okolice pochwy twojej partnerki.
 • Obserwuj. Każda kobieta jest jedyna w swoim rodzaju. U jednej sutki twardnieją, kiedy jest podniecona, u innej, kiedy szczytuje. Twoja partnerka może się rumienić lub drżeć, kiedy osiąga satysfakcję seksualną. Naucz się rozpoznawać te oznaki, a staniesz się superkochankiem.
 • W razie wąpliwości poproś kobietę, żeby podpowiedziała ci, jakie pieszczoty sprawiają jej największą przyjemność. Czy masz zmienić tempo, nacisk, kiernek ruchów języka? Jeżeli twoja partnerka jest zbyt wstydliwa, żeby udzielić ci eksperckiej porady, poproś, żeby po prostu pokazała ci, jak lubi być pieszczona.