10 kobiecych błędów w seksie

0
90
Rate this post
Kobieta idąc do łóżka z mężczyzną, zabiera ze sobą równocześnie wszystkie kompleksy, uprzedzenia i zahamowania, jakie kiedykolwiek przyszły jej do głowy. Potrafi w sypialni urządzić pole bitwy i w najmniej odpowiednim momencie zaatakować. Bzdura? Udowodnimy, że nie!

1. Nie patrz!

Niech się dzieje, co chce, byle przy zgaszonym świetle! Brak akceptacji własnego ciała niby nie ogranicza jej na co dzień, ale też nie pozwala na spontaniczne zachowania w stylu kąpieli nago w jeziorze. A szkoda.

2. Nie dotykaj!

Szczególnie tych części ciała, których wstydzi się najbardziej. Najprawdopodobniej już zdążyła przedstawić całą listę swoich kompleksów, brzuch po ciąży, piersi po karmieniu, zwiotczałe ramiona i za duża pupa. Możesz dotykać całą resztę, czyli najlepiej będzie, jak potrzymacie się za ręce.

 

3. Cicha myszka

To, że kobieta nie zaczyna zbliżenia od przedstawienia jego dokładnej wizji z wymienionymi punkt po punkcie pozycjami, nie jest błędem. Problem zaczyna się w momencie, kiedy nie daje partnerowi żadnych sygnałów w trakcie, a po wszystkim znowu jest zawiedziona.

4. Za dużo przebieranek

Szpilki, gorset, pończochy samonośne i peruka na głowie. Poza tym, że już nie przypomina samej siebie, to jeszcze trzeba uważać, żeby się na nic nie nadziać i o nic nie zaczepić. Zbyt wiele ubrania na kobiecie, szczególnie w łóżku, nigdy nie wygląda dobrze.

5. Sypialnia to teatr

Jęczy, mruczy, krzyczy i wygina się we wszystkie strony. Kobieta tornado? Nie, po prostu kiepska aktorka. Przesadność w zachowaniu wcześniej czy później zamiast podniecać, zaczyna peszyć i zniechęcać.

6. Seks jako nagroda

Byłeś grzeczny, umyłeś samochód, zawiozłeś dzieci do szkoły, naprawiłeś szafkę i nie wyprowadziłeś jej z równowagi trzy dni z rzędu – będzie nagroda dziś wieczorem. Nie spisałeś się, to poniesiesz karę. Kobiety niestety mają tendencję do zamieniania seksu w główny powód do tego, żeby mężczyźni się ich słuchali.

7. Bardzo ważne wnioski w trakcie

„Musimy odmalować sufit” wypowiedziane 10 sekund po zakończeniu stosunku nigdy nie brzmi neutralnie. To zdanie oznacza nie tylko kolejną rzecz do zrobienia, ale także smutną prawdę o tym, że ostatnie minuty upłynęły jej na patrzeniu się w powietrze i szukaniu niedociągnięć w mieszkaniu.

8. Co ludzie powiedzą

Seks na ławce w parku? A może wieczorem na plaży? Nie ma sensu się zastanawiać, bo i tak się nie zgodzi. Przecież może was ktoś zobaczyć! I na nic tłumaczenie, że właśnie o tą nutkę niepewności tutaj chodzi.

9. Nie przejmuje inicjatywy

Czasami podczas seksu sprawia wrażenie, jakby łaskawie użyczyła swojego ciała na kilka minut. Położyła się i czeka. W niczym nie przeszkadza, ale też nie pomaga, nic nie proponuje, na nic nie ma ochoty. Może śpi?

10. Potrafi wycofać się w trakcie

Wystarczy, że coś pójdzie nie po jej myśli i się zdenerwuje. Potrafi wtedy przerwać stosunek w sekundę, bez słowa odwrócić się na drugi bok i pójść spać. Zostawiając tym samym mężczyznę z pełnym wzwodem i pytaniem „ale co ja zrobiłem?”, które zadaje sobie przez resztę nocy.