Wszystko o seksie

0
88
Rate this post
Czy wiesz, jaki jest seksualny savoir-vivre? Jak się masturbować i jak długo powinna trwać gra wstępna? Czy na trzeciej randce zawsze trzeba iść do łóżka? Odpowiedzi znajdziesz w biblii seksu, czyli książce „Hot sex”!

Wydaje ci się, że na temat seksu wiesz już wszystko? Być może masz rację, ale zanim powiesz „tak”, sięgnij po światowy bestseller: książkę „Hot sex, czyli seks bez tabu” Tracy Cox. Autorka jest australijską psycholożką specjalizującą się w problematyce związanej z seksem. Między innymi przez wiele lat pracowała redakcji Cosmopolitan.

„Hot sex” to rodzaj podręcznika, który przeprowadzi cię krok po kroku przez wszystkie aspekty związane z seksem. Książka zawiera podstawowe informacje, opisy technik, wskazówki, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ciekawostki. Wartością książki są szczegółowe instrktaże. Jeśli zastanawiasz się jak uprawiać seks oralny – dostaniesz gotową instrukcję. Książka składa się z 13 rozdziałów opisujących poszczególne „rozdziały” życia erotycznego, zaczynąjąc od „Masturbacji” i „Gry wstępnej”, na „Udanym seksie” kończąc. Całość autorka opatrzyła przydatnym słowniczkiem. Przystępny język, poczucie humoru sprawią, że pochłoniesz książkę jednym tchem.

Dla kogo jest „Hot Sex”?

  • I dla kobiet i dla mężczyzn – oprócz części wspólnej każda płeć znajdzie część przeznaczoną tylko dla siebie. To bardzo przydatne wskazówki, które pomogą ci wczuć się w sytuację drugiej strony. Być może popełniasz podstawowe błędy w sztuce kochania, ale kochająca osoba ci tego nie powie – teraz masz szansę sprawdzić,  jak dobrze znasz ciało i reakcje partnera.
  • Dla początkujących Jeśli dopiero wkraczasz w życie seksualne, ta książka może być dla ciebie doskonałym przewodnikiem po świecie seksu i dzięki niej choć trochę obniżysz lęk związany z pierwszym razem.
  • Dla zaawansowanych Jeśli zaś od lat uprawisz seks, dzięki „Hot sex” dowiesz się jak go urozmaicić i cieszyć się nim jak najdłużej.
  • Dla singli Jeśli jesteś singlem – dowiesz się, jak się cieszyć seksem, ale i jak uniknąć zagrożeń. Jak nie ranić osób, z którymi chodzisz do łóżka – słowem poznasz seksualny savoir-vivre. Autorka nie owija w bawełnę, często brutlanie pisząc prawdę: „Jeśli po seksie facet nie zadzwoni w ciągu magicznych trzech dni z całą pewnością nie umarła mu babcia, a on nie leży w szpitalu. Po prostu nie zadzwoni i trzeba się z tym pogodzić.”
  • Dla osób będących w związku Jeśli masz stałego partnera dowiesz się jak ubarwić życie seksualne, jak rozmawiać z partnerem o seksie i jak budować zdrowe relacje seksualne.

Tracy Cox pisze o sprawach związanych z seksem z taką naturalnością i przystępnością, że trudno się dziwić, że dla wielu książka „Hot sex” stał się biblią seksu.