Erotyczne fantazje kobiet

0
72
Rate this post
Fantazje erotyczne kobiet można podzielić na dwie podstawowe grupy: takie, które chętnie zostałyby zrealizowane z odpowiednim partnerem, i te, o których lepiej, żeby nikt się nie dowiedział.

Już jakiś czas temu udowodniono, że mózg odpowiada za odczuwanie przez nas podniecenia i czerpanie fizycznej przyjemności z seksu – dlatego też nie dziwi, że najbardziej wybujałe przygody seksualne przeżywamy samotnie, wyobrażając je sobie bardzo dokładnie. Czy mówią coś o nas? Wygrzebują drugie dno i pokazują prawdę o naszej dzikiej naturze? Nie wiadomo. Czy jeżeli matka trójki dzieci, od lat wierna żona, w zaciszu domowego ogniska zatraci się w ramionach wyimaginowanego, umięśnionego kochanka, oznaczać to będzie, że pragnie skoku w bok? Raczej nie. Fantazje to fantazje, uruchomienie wyobraźni na wysokim poziomie, czasem jedyna okazja, żeby czegoś „doświadczyć”.

O tym, że są to jednak określone wzorce wpisane w ludzką naturę, a nie do końca nasze skrzętnie ukrywane cechy osobowości świadczyć może fakt, że jest kilka głównych „scenariuszy”, jakie codziennie odgrywają się w głowach milionów kobiet na całym świecie.

Fantazja 1 – seks z nieznajomym

Zazwyczaj nie występuje w niej konkretny mężczyzna, raczej pewien zbiór cech psychofizycznych, który z czasem nabiera ostatecznego kształtu. Kobieta jest w tej fantazji zupełnie anonimowa, właśnie wyjechała sama na wakacje albo konferencję służbową. On nie ma pojęcia, kim ona jest, skąd pochodzi, gdzie mieszka, czy ma rodzinę, męża, dzieci. Nie wie o niej nic, niczym się nie sugeruje, pociąga go w niej jedynie cielesność. Do zbliżenia dochodzi najczęściej bez słów, w ciasnym pomieszczeniu, na schodach przeciwpożarowych, w pokoju hotelowym. Seks jest szybki i namiętny, ale nie brak w nim pocałunków. Po wszystkim to ona wychodzi, zostawiając go oszołomionego, krzyczącego za nią, żeby zaczekała.

Fantazja 2 – seks z byłym partnerem lub gwiazdą rocka

Wcale nie musi oznaczać, że poprzedni partner był świetny w łóżku lub, co gorsza, nadal go kochamy. Najczęściej pojawia się w fantazjach, które bazują na wspomnieniach, czasem wymieszanych. Ważne jest natomiast, że mężczyzna jest nam znany (np. gwiazda rocka) i jesteśmy w stanie dopasować do jego osoby konkretną historię. Jeżeli nasz „eks” miał swój gabinet w nowoczesnym biurowcu, najprawdopodobniej nie jeden raz odwiedzimy go w nim w naszych wyobrażeniach.

Fantazja 3 – pełna dominacja

Rozumiana na dwa sposoby, jako bycie zdominowaną lub dominowanie nad kimś. Nie musi to być klasyczny obrazek z pejczem i kajdankami w tle, może to dotyczyć relacji „nauczycielka – młody, seksowny, niedoświadczony uczeń” albo „niezdarna pomoc domowa ukarana przez swojego pana w jakiś wymyślny sposób”. Fantazje bazujące na podobnych relacjach są częstym udziałem kobiet, które w życiu codziennym podejmują ważne decyzje. Chcą w nich odpocząć (bycie zdominowaną) albo pozostać w roli (dominacja).

Fantazja 4 – seks z kobietą

Nie jest traktowany jako skłonność homoseksualna, tylko chęć przeżycia przygody. W świadomości ogółu funkcjonuje jako coś niezwykle delikatnego, zmysłowego i podniecającego. W fantazjach o seksie z inną kobietą najczęściej decydujemy się na kogoś, kogo znamy przynajmniej z widzenia. Same historie mają różny przebieg i w dużej mierze zależą od temperamentu. Są romantyczne albo bardzo wyraźne, z dużą dozą dominacji.

Fantazja 5 – seks w miejscu publicznym

Tego rodzaju fantazjom towarzyszy cała oprawa i historia. Ona poznaje jego albo znają się już od dawna, w pewnym momencie ogarnia ich niepohamowana żądza i zaczynają się kochać w miejscu, w którym w każdej chwili ktoś może ich zauważyć. Jest to seks w lesie, na plaży, w kinie, restauracji, taksówce itd.

Fantazja 6 – gwałt

Tak naprawdę jest jedną z fantazji o silnej męskiej dominacji, w której kobieta jest brana wbrew jej woli. Często są to sceny gwałtu zbiorowego. Nie towarzyszy im natomiast brutalne bicie, raczej lekka szarpanina. Napastnik/napastnicy najczęściej są duzi i silni oraz w ogólnym pojęciu męscy i … przystojni.

Fantazja 7 – seks na oczach widzów

Nieco inna wersja seksu w miejscu publicznym, tym razem chodzi o to, żeby ktoś obserwował kochającą się parę. Może być to scena o kochaniu się w sklepowej przebieralni, w której jest ukryta kamera, albo przy odsłoniętych zasłonach i włączonym świetle.

Fantazja 8 – przygoda u ginekologa

Jej najmocniejszym punktem jest fotel i ułożenie pacjentki w trakcie badania. Zanim lekarz zabierze się do dzieła, zazwyczaj zdąży użyć na niej kilku swoich przyrządów.

Fantazja 9 – podglądanie

Historia, w której kobieta nie występuje w głównej roli tylko podgląda parę kochanków, a kiedy zostaje przez nich zauważona, dołącza do zabawy. Jest to zazwyczaj połączenie fantazji o seksie z kobietą lub dominacji.