7 typów facetów, na których lecą kobiety

0
103
Rate this post

W dzisiejszych czasach, zanim kobiety zdecydują się na związek z mężczyzną, często chcą wiedzieć, z jakim typem mężczyzny mają do czynienia. Z jednej strony, wybór partnera jest kwestią indywidualną i zależy od preferencji każdej kobiety, z drugiej jednak strony, istnieją pewne cechy, które przyciągają uwagę wielu kobiet. Na stronie wp.pl znalazł się artykuł, w którym opisano 7 typów mężczyzn, na których lecą kobiety. W tym artykule postaram się przyjrzeć się bliżej każdemu z tych typów.

  1. „Macho” Pierwszym typem mężczyzny, na którym podobno lecą kobiety, jest tzw. „macho”. Czym jest ten typ mężczyzny? To mężczyzna, który wydaje się być bardzo pewny siebie, silny i niezależny. Często ma dobrze zbudowaną sylwetkę, dba o siebie i chętnie eksponuje swoją męskość. Macho jest też często uważany za dominującego w związku, co niektórym kobietom może przypaść do gustu.
  2. „Nerwus” Drugi typ mężczyzny to tzw. „nerwus”. To osoba, która jest bardzo energiczna, żyje pełnią życia i ma mnóstwo zainteresowań. Jednocześnie jest też bardzo spontaniczny i pełen energii, co może przyciągnąć uwagę wielu kobiet. Niektóre z kobiet szukają mężczyzn, którzy są gotowi wziąć życie w swoje ręce i pokazywać im, jakie to może być ekscytujące.
  3. „Romantyk” Trzeci typ mężczyzny to „romantyk”. To mężczyzna, który zwraca uwagę na szczegóły i lubi robić niespodzianki swojej partnerce. Często jest bardzo czuły i romantyczny, co może przyciągnąć uwagę kobiet, które szukają partnera, który będzie dla nich miły i troskliwy.
  4. „Zabawny gość” Czwarty typ mężczyzny to „zabawny gość”. To osoba, która uwielbia żarty, ma dobre poczucie humoru i jest otwarta na nowe przygody. Niektóre kobiety szukają partnerów, którzy będą potrafić je rozbawić i sprawić, że będą się dobrze bawić.
  5. „Seksoholik” Piąty typ mężczyzny to „seksoholik”. To osoba, która kładzie nacisk na sferę fizyczną i często jest gotowa na eksperymenty w łóżku. Niektóre kobiety szukają partnerów, którzy będą wstanie zaspokoić ich potrzeby seksualne i będą w stanie eksplorować różne sfery seksualności.
  1. „Elegancki dżentelmen” Szósty typ mężczyzny to „elegancki dżentelmen”. To mężczyzna, który dba o swoją prezencję, ma dobre maniery i jest kulturalny. Często zwraca uwagę na szczegóły i potrafi zadbać o swój wygląd. Taki mężczyzna może przyciągnąć uwagę kobiet, które szukają partnera, który będzie w stanie zaoferować im wyrafinowany styl życia.
  2. „Inteligent” Ostatnim typem mężczyzny na liście jest „inteligent”. To osoba, która jest bardzo inteligentna, lubi czytać, rozwijać się i dyskutować na różne tematy. Taki mężczyzna może przyciągnąć uwagę kobiet, które szukają partnera, z którym będą mogły rozmawiać na różne tematy i rozwijać się razem.

Oczywiście, każda kobieta ma swoje własne preferencje i nie można generalizować, że na każdej kobiecie „leci” jeden z tych siedmiu typów mężczyzn. Jednakże, opisane cechy są często poszukiwane przez kobiety, które szukają stałego partnera lub chcą nawiązać poważniejszy związek.

Warto jednak zwrócić uwagę, że każdy z tych typów mężczyzn ma swoje wady i zalety. Na przykład, „macho” może być uważany za zbyt dominującego lub zbyt skupionego na sobie, a „nerwus” może być uważany za zbyt spontanicznego i chaotycznego. Dlatego ważne jest, aby zwracać uwagę na całą osobę, a nie tylko na jedną z tych cech.

Podsumowując, każdy z tych siedmiu typów mężczyzn ma swoje zalety i wady, a wybór partnera powinien być kwestią indywidualną. Warto jednak pamiętać, że szukanie kogoś, kto będzie pasował do własnych preferencji, jest ważne dla stworzenia udanego związku.