10 najseksowniejszych fikcyjnych bohaterów – ranking

0
71
Rate this post
Która z fikcyjnych postaci jest waszym zdaniem najseksowniejsza? Kto rozpala wyobraźnię i sprawia, że kobietom miękną kolana? Sprawdź nasze typy i zagłosuj!

 1. James Bond

James Bond – jest agentem  brytyjskiego wywiadu  – ma licencję nie tylko na zabijanie, ale i na uwodzenie. Nosi elegancki garnitury, jeździ supersamochodami,  lubi wybuchowe gadżety, pije Martini z wódką, wstrząśnięte – niezmieszane.  Szarmancki uwodziciel.  Każda kobieta jest jego.  Niestety, nie jest stały w uczuciach. Która kobieta nie chciałaby go usidlić?

 2. Rhett Butler

Rhett Butler -Rhett Butler to typ, któremu wszystko się udaje – zawsze spadnie na cztery łapy, pod jego spojrzeniem kobietom miękną nogi. Cyniczny, ironiczny… diablo przystojny. Oglądając „Przeminęło z wiatrem” chyba żadna z kobiet nie mogła zrozumieć dlaczego Scarlett  uganiała się za słabym, nudnym i niezdecydowanym Ashlejem, mając pod nosem supermęskiego Rhetta.

 3. Batman

Batman – Bruce Wyne – w dzień  szanowany obywatel Gotham City, w nocy człowiek-nietoperz. Choć jest po jasnej stronie mocy, budzi strach. Ma fajne zabawki, superobcisłe lateksowe stroje – wie jak zrobić wrażenie na kobietach. Pojawia się i znika w najmniej oczekiwanym momencie.  Nie posiada żadnych mocy nadprzyrodzonych – może poza przyciąganiem. To indywidualista owiany  nutką tajemnicy. Która z was nie chciałaby sprawdzić co kryje się pod czarną maską?

 4. Superman

Superman -superbohater z planety Krypton obdarzony cudownymi mocami . Na Ziemi ukrywa się jako  Clark Kent, sympatyczny chłopak z sąsiedztwa, który w chwilach zagrożenia przemienia się w superbohatera ratującego świat przed zagładą. W oczach ma rentgen  – niejedna kobieta chciałaby, żeby to ją właśnie prześwietlił, porwał w ramiona i odleciał w przestworza.

5. Edward Nożycoręki

Edward Nożycoręki – nieśmiały, dziwny chłopiec, który zamiast palców na nożyce. Nożyce Edwarda wydają się być ostre i niebezpieczne, ale mieszkanki miasteczka, do którego trafia Edward po śmierci opiekuna, mają inne zdanie. Bez wahania oddają swoje głowy Edwardowi do strzyżenia. Mają też znacznie ciekawsze pomysły… Delikatny i wrażliwy – artysta. Miałabyś ochotę się nim zaopiekować?

 6. Jack Sparrow

Jack Sparrow – szalony kapitan pirackiego statku  Czarna Perła. Nosi dredy, jest obwieszony błyskotkami, do tego niechlujnie ubrany, z nieodłączną butelką rumu i magicznym kompasem. Wiecznie pijany i upalony.   Nie można mu ufać. Za to ze wszystkich opresji wychodzi cało. Jest piekielnie sprytny, ma więcej szczęścia niż rozumu. Niestety, nie  jest stały w uczuciach, do tego  cyniczny. Można wymieniać dalej, ale która kobieta oparłaby się spojrzeniu i poczuciu humoru  Jacka Sparrowa?

7. Dr House

Dr House – lekarz. Geniusz czy wariat? Jego niekonwencjonalne metody mogą budzić przerażenie, ale też zrobi wszystko, żeby uratować życie pacjenta. Cyniczny, złośliwy, wredny. Jest obcesowy, niemiły, brutalnie szczery a jakby tego było mało: uzależniony od środków przeciwbólowych. Masz ochotę zostać jego pacjentką  i sprawdzić czy pod maską cynika kryje się wrażliwy facet?

 8. Kmicic

Kmicic – bohater Potopu. Pułkownik wojsk Rzeczypospolitej, warchoł i zabijaka, który przechodzi prawdziwe nawrócenie. Nieprawdopodobnie odważny – za ojczyznę oddałby życie.  Do tego bezgranicznie zakochany w jednej kobiecie – Oleńce. Niejedna chciałaby, żeby to ją Kmicic bronił przed całym światem.

 9. Indiana Jones

Indiana Jones – na co dzień profesor archeologii na uniwersytecie, za którym oczywiście szaleją wszystkie studentki. Od czasu do czasu poszukiwacz przygód  z nieodłącznym pejczem, rewolwerem i kapeluszem.  Jak trzeba, to przyłoży prosto między oczy. Ma urok małego chłopca. Trudno mu się oprzeć. Z nim życie byłoby jedną wielką przygodą…

10. Bohun

Bohun –  kolejny Sienkiewiczowski bohater.  Kozak, przyjaciel Kuncewiczów, szaleńczo zakochany w pięknej Helenie, dla której jest w stanie zrobić wszystko – nawet iść na wojnę z całym światem. Porywa ją i więzi. Kocha i nienawidzi na zabój. Pasja i namiętność w 100 proc.  Aż trudno uwierzyć, że Helena wybrała Skrzetuskiego, a nie Bohuna…