Ostatnio przeglądane

Obniżka! Spacerówka Lionelo Bell Zobacz większe

Spacerówka Lionelo Bell

Nowy produkt

Wysyłamy dzisiaj

699,00 zł brutto

-100,00 zł

799,00 zł brutto

Więcej informacji

Wózek spacerowy Bell

Spacerówka na pompowanych kołach

Bell to wygodny wózek spacerowy, który zapewnia maluszkowi komfort niezależnie od pogody. Dzięki daszkowi XXL, szerokiemu siedzisku oraz dużym możliwościom regulacji Bell nadaje się dla dzieci od pierwszych dni życia nawet do osiągnięcia wagi 22 kg.

                 lionelo, bell, bielsko-biała, sklep babybum            

lionelo, bell, bielsko-biała, sklep babybum

lionelo, bell, bielsko-biała, sklep babybum

Regulacja oparcia odbywa się płynnie i bezstopniowo – bez budzenia dziecka. Dzięki dużemu siedzisku wózek będzie wygodny dla maluszków o każdym typie budowy ciała. Wykorzystanie bawełny w materiale siedziska zapewnia komfort dla skóry małego podróżnika.

Na zagłówku znajduje się przewiewna siatka, która po zwinięciu zewnętrznego materiału zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza w cieplejsze dni. Ponadto dzięki siatce rodzic może cały czas obserwować maluszka podczas jazdy i w każdej chwili sprawdzić, czy dziecku nic nie brakuje.

Bogaty zestaw dodatków sprawia, że Bell to w pełni uniwersalny wózek – moskitiera (chowana w podnóżku), ocieplacz na nóżki i uchwyt na butelkę lub termos gwarantują, że spacery zarówno w lecie, jak i w zimie będą w pełni komfortowe. Dodatkowo do wózka dołączana jest pojemna torba, która pomieści różne artykuły pielęgnacyjne czy zabawki.

Dętkowe pompowane koła o średnicy 9” (tylne) i 7” (przednie) zapewniają niezwykłą stabilność i przyczepność. Jednocześnie gwarantują bardzo dobrą amortyzację, co przekłada się przede wszystkim na wysoki komfort dziecka podczas spacerów. Wózek na pompowanych kołach prowadzi się łatwo i płynnie, nawet przy nierównym terenie czy podjazdach na wysoki krawężnik. Koła zostały wyposażone w obsługiwany jedną nogą hamulec gwarantujący bezpieczeństwo oraz opcjonalną blokadę skrętu przednich kół.

Na daszku umieszczone zostały odblaskowe elementy, dzięki czemu wózek jest lepiej widoczny nawet z większej odległości – zwłaszcza po zmroku. Daszek został również podszyty materiałem odbijającym promienie UV.

Dla komfortu maluszka pałąk został pokryty zapinaną na zamek błyskawiczny tkaniną z piankowym, miękkim wypełnieniem. Pałąk można otworzyć z obydwu stron przy wkładaniu lub wyjmowaniu dziecka z wózka.

lionelo, bell, bielsko-biała, sklep babybum lionelo, bell, bielsko-biała, sklep babybum

lionelo, bell, bielsko-biała, sklep babybum

lionelo, bell, bielsko-biała, sklep babybum

lionelo, bell, bielsko-biała, sklep babybum

  • Regulacja oparcia od pozycji siedzącej do leżącej i regulacja podnóżka

  • Pompowane koła o wysokiej przyczepności i zwrotności

  • Bogaty zestaw – moskitiera, pokrowiec na nogi, uchwyt na kubek, torba

  • Wygodne składanie do kompaktowych rozmiarów

  • Pałąk odpinany z dwóch stron

  • Odblaskowe elementy zwiększające bezpieczeństwo

  • Przewiewna siatka w zagłówku z możliwością zasłonięcia zapewniająca odpowiednią wentylację

  • Pojemny kosz na zakupy

Wiek:

0-48 miesięcy

Zakres wagowy:

do 22 kg

Wymiary:

90 x 56 x 105 cm

Gwarancja:

dożywotnia