Nowy Rowerek trójkołowy Jazz, KINDERKRAFT Zobacz większe

Rowerek trójkołowy Jazz, KINDERKRAFT

Nowy produkt

379,00 zł brutto

Więcej informacji

JAZZ_01_02.jpg

Funkcjonalny rowerek 4 w 1

Trójkołowiec Jazz to rowerek, który „rośnie razem z dzieckiem”. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom łączy w sobie aż 4 produkty, a Ty z łatwością dopasujesz go do wieku i umiejętności motorycznych Twojego malucha.

jazz_denim_packshot_1.jpg jazz_denim_packshot_2.jpg jazz_denim_packshot_3.jpg
jazz_denim_packshot_10.jpg jazz_denim_packshot_7.jpg jazz_denim_packshot_8.jpgSpecyfikacja

  • Marka: Kinderkraft

  • Model: JAZZ

  • Waga: 7,2 kg

  • W zestawie: materiałowy worek przypinany do tylnej rączki, dzwonek, duża, składana budka, składany podnóżek, wypinana barierka chroniąca dziecko, rączka dla rodzica umozliwiająca sterowanie

  • Dla dzieci w wieku: od 9 miesięcy do 3 lat

  • Gwarancja producenta: 24 miesiące

    specyfikacja_1.jpg specyfikacja_2.jpg
cecha_1.jpg cecha_2.jpg cecha_3.jpg

Kompaktowość i mobilność

Łatwość składania, bez demontażu żadnej części, ułatwia transport rowerka. Po złożeniu stoi samodzielnie i można go ciągnąć jak walizkę.

Składany podnóżek

Podnóżek umożliwia dziecku oparcie nóg, jeśli maluch zmęczy się w trakcie jazdy. Kiedy nie jest potrzebny, można go złożyć i schować.

Wypinana barierka

Otwierana, miękka barierka zapewnia dodatkową ochronę dziecka, a możliwość demontażu sprawia, że nie ogranicza ona ruchów starszego dziecka.

cecha_4.jpg cecha_5.jpg cecha_6.jpg

Praktyczny worek-plecak

Zawieszony z tył rowerka materiałowy worek, to świetne rozwiązanie na drobiazgi niezbędne podczas spaceru. Można go także założyć na plecy.

Funkcja "wolnego koła"

Możliwość blokady pedałów w przednim kole umożliwia pedałowanie bez napędzania rowerka. Nieprzebijalna pianka chroni koła przed uszkodzeniami.

Hamulce przy tylnych kołach

Zamontowane przy tylnych kołach hamulce zwiększają bezpieczeństwo dziecka podczas przystanków oraz w trakcie wkładania malucha do rowerka.

cecha_7.jpg cecha_8.jpg cecha_9.jpg

Rączka dla rodzica

Znajdująca się z tyłu rowerka rączka ma regulowaną wysokość, co umożliwia dopasowanie jej do wzrostu rodzica. Ułatwia także sterowanie rowerkiem.

Dzwonek

Dzwonek zamontowany na kierownicy umożliwia dziecku ostrzeganie przechodniów i rowerzystów.

Składana budka

Duża, składana budka, z możliwością regulacji konta nachylenia, zapewnia dziecku ochronę przed słońcem. Budkę można również zdemontować.

Produkty powiązane