Ostatnio przeglądane

Fotelik samochodowy Mica, Maxi Cosi Zobacz większe

Fotelik samochodowy Mica Grafit, Maxi Cosi

Authentic Graphite

Nowy produkt

Wysyłamy dzisiaj

1 950,00 zł brutto

Więcej informacji

maxicosi, maxi cosi, mica, bielsko biała, www.babybum.com.pl

Fotelik Maxi-Cosi Mica i-Size 40-105 cm

fotelik samochodowy, mica, maxicosi, sklep dzieciecy, babybum.com.pl

Mica to fotelik, który zgodnie z normą R129 i-Size jest przeznaczony dla dzieci od 40 do 105 cm i 18 kg. Siedzisko fotelika wyposażone zostało w ergonomiczną wkładkę redukcyjną, dzięki której zapięcie dziecko jest bardzo intuicyjne. Konstrukcja modelu Mica została wyposażona w funkcję obrotu siedzisko o 360 stopni, co znacząco ułatwia kwestią wkładania i zapinania dziecka. Kolejną ważną cechą fotela, jest regulacja pochylenia siedziska, z której korzystać można w każdym dowolnym momencie. Pozwala to na uzyskanie bardziej komfortowej pozycji zwłaszcza podczas dłuższych podróży.

Dlaczego warto wybrać ten produkt

  • Obrót o 360 stopni: korzystanie z fotelika samochodowego nigdy nie było łatwiejsze
  • Pozycja tyłem do kierunku jazdy od urodzenia do 4
  • roku życia
  • Zgodność z najwyższymi normami bezpieczeństwa (i-Size)
  • Technologia G-CELL zapewniająca maksymalną ochronę dziecka w przypadku zderzenia bocznego
fotelik samochotowy, mica, maxi cosi, sklep dziecięcy, babybum.com.pl

Wkładka Baby-hugg
Wkładka redukcyjna w którą wyposażone jest siedzisko zapewnia ergonomiczną pozycję dziecka w foteliku oraz pozwoli dopasować fotelik idealnie do wymagań oraz budowy malucha. Dobrze dopasowany do sylwetki dziecka fotelik to także dodatkowa ochrona przed zderzeniem bocznym.

fotelik samochotowy, mica, maxi cosi, sklep dziecięcy, babybum.com.pl

Mechanizm obrotu
Dla większej wygody rodziców konstrukcja fotelika oparta została na mechanizmie obrotu siedziska o 360°, znacząco ułatwiając wkładanie i wyciąganie dziecka.

fotelik samochotowy, mica, maxi cosi, sklep dziecięcy, babybum.com.pl

Ochrona która rośnie razem z dzieckiem
Jednym z najważniejszych aspektów bezpiecznego przewożenia dziecka jest ochrona głowy. Ta zależność zmienia się wraz ze wzrostem dziecka, dlatego fotelik wyposażony został w system zintegrowanej regulacji wysokości zagłówka oraz pasów naramiennych co pozwala na ustawienie tych elementów zawsze na optymalnym poziomie.

fotelik samochotowy, mica, maxi cosi, sklep dziecięcy, babybum.com.pl Ochrona boczna
Dla zapewnienia maksymalnego poziomu ochrony skorupa fotelika wykonana została w technologi G-Cell - boczne osłony Mico wykonane zostały z wysoce energochłonnych materiałów, które swoją budową nawiązują do struktury plastra miodu. Oprócz tego zagłówek fotelika został wyposażony w dodatkową piankę pochłaniającą energię uderzenia. Zastosowanie tych elementów pozwala na uzyskanie lepszej ochrony podczas zderzeń bocznych.
fotelik samochotowy, mica, maxi cosi, sklep dziecięcy, babybum.com.pl

Montaż
Dzięki zastosowaniu systemu montażu opartego na ISOFIX i nodze wypierającej, prawidłowa i stabilna instalacja fotelika w samochodzie nie stanowi problemu. Fotelik wyposażono w znaczniki informujące o prawidłowej instalacji, gwarantując tym samym optymalną ochronę