Ostatnio przeglądane

Łóżeczko Baby Hug Air 4w1 granatowe, CHICCO Zobacz większe

Łóżeczko Baby Hug Air 4w1 granatowe, CHICCO

Nowy produkt

Wysyłami dzisiaj

949,00 zł brutto

Więcej informacji

CHICCO, BABY HUG AIR, BIELSKO BIAŁA, WWW.BABYBUM.COM.PL, ŁÓŻECZKO

Łóżeczko Baby Hug Air 4w1

0m+

Wyjątkowy, wielofunkcyjny i elegancki gadżet 4 w 1 do opieki nad maluchem od dnia narodzin do 3 lat!  Łóżeczko, łóżeczko z regulowanym siedziskiem, fotelik i krzesełko do karmienia w jednym z siatkowymi wstawkami dla lepszej cyrkulacji powietrza i eleganckimi zawieszkami! 

babyhug 4in1, baby hug 4 in 1, chicco, www.babybum.com.pl, bielsko biała

Z nowym Baby Hug 4 w 1 życie z maluszkiem jest dużo łatwiejsze przez całe 24h

Baby Hug 4in1 AIR może służyć jako mobilne łóżeczko dziecięce - już od dnia narodzin, regulowane łóżeczko dla starszych niemowląt, krzesełko stołowe lub fotel. Ustawienie łóżeczka reguluje się specjalnym uchwytem w wezgłowiu łóżeczka - to doskonałe rozwiązanie zwłaszcza w przypadku dzieci cierpiących na refluks żołądkowy. Wysokość Baby Hug Air reguluje się za pomocą wygodnego w obsłudze przycisku, umieszczonego w dolnej części stelaża. Regulacja wysokości jest płynna i dostosowuje się zawsze i idealnie do potrzeby dziecka i rodzica. To fantastyczne łóżeczko przyda się wam aż do 36. miesiąca życia dziecka! 

Dzięki 4 obrotowym kółkom jest idealnym sojusznikiem do opieki nad dzieckiem podczas codziennych czynności. Siateczkowe wstawki czynią Baby Hug 4 Air w 1 jeszcze bardziej przewiewnym, a rodzic jeszcze łatwiej i szybciej skontroluje znajdujące się w łóżeczku dziecko. 

Nowe zawieszki - w stonowanych, eleganckich kolorach - zabawią dziecko, a rozszerzona kolorystyka tapicerek pozwoli dopasować Baby Hug Air 4w 1 do każdego wnętrza.

ETAP I - ŁÓŻECZKO NIEMOWLĘCE

WYGODNE ŁÓŻECZKO

Babyhug 4 in 1 jest wygodnym rozwiązaniem na drzemkę już od pierwszych dni życia dziecka, dzięki otulającym kształtom łóżeczka.

WIDOCZNOŚĆ I CYRKULACJA POWIETRZA

Tkanina z siatki wszyta w boki łóżeczka, pozwala zawsze widzieć przebywające w nim dziecko i zapewnia mu lepszy przepływ powietrza

ELEKTRONICZNY PANEL Z ZABAWKAMI

Babyhug 4in 1 AIR jest wyposażony w elektroniczny panel z zabawkami, które bawią dziecko i obudzają jego wyobraźnię. Pałąk emituje efekty świetlne i dźwiękowe- 6 kołysanek oraz 6 zabawnych dźwięków muzycznych

ETAP II - REGULOWANE ŁÓŻECZKO

PAŁĄK Z ZABAWKAMI

Regulowany pałąk z zabawkami zajmie i zabawi dziecko bezpiecznie zapięte pasami bezpieczeństwa.Dzięki regulacji wysokości można ustawić Babyhug na takiej wysokości aby utrzymywać z dzieckiem kontakt wzrokowy.

MATERACYK

Miękko wyściełany, wyjmowany materacyk Babyhug zapewnia dziecku komfort oraz poczucie bezpieczeństwa.

REGULOWANE OPARCIE

Łóżeczko można tak wyregulować aby dziecko miało wygodną i odpowiednią do wieku pozycję. Oparcie można odchylać w trzech różnych poziomach.

ETAP III - KRZESEŁKO DO KARMIENIA

PRAKTYCZNE KRZESEŁKO DO KARMIENIA

Począwszy od 6 miesiąca, Babyhug 4in1 można przekształcić w krzesełko do karmienia.

4 KÓŁKA

Dzięki 4 obrotowym kółkami z hamulcami, Babyhug 4in1 można łatwo i bezpiecznie przemieszczać po domu. W ten sposób dziecko może przemieszczać się wraz z tobą zawsze i wszędzie, niezależnie co robisz.

REGULOWANA WYSOKOŚĆ

Bbabyhug ma także regulowaną wysokość dla każdej z czterech kombinacji. Wygodny i praktycznie umiejscowiony przycisk, pozwala wybrać idealną wysokość, której potrzebujesz aby utrzymać z dzieckiem kontakt wzrokowy.

Produkty powiązane