Ostatnio przeglądane

Fotelik samochodowy DUALFIX 2 R / Cosmos Black, Britax Romer Zobacz większe

Fotelik samochodowy DUALFIX 2 R / Cosmos Black, Britax Romer

Nowy produkt

1 409,00 zł brutto

Więcej informacjibritax romer, dualfix2r, fotelik samochodowy, foteliki samochodowe360, 0-18, bielsko-biała, www.babybum.com.pl britax romer, dualfix2r, fotelik samochodowy, foteliki samochodowe360, 0-18, bielsko-biała, www.babybum.com.pl britax romer, dualfix2r, fotelik samochodowy, foteliki samochodowe360, 0-18, bielsko-biała, www.babybum.com.plDUALFIX² R

Skręć w dobrą stronę
Niezależnie od tego czy używasz go
przodem czy tyłem do kierunku jazdy,
DUALFIX2 R zapewnia całkowitą elastyczność.
Funkcja obrotu o 360° sprawia, że
umieszczanie i zapinanie Twojego dziecka
w foteliku jest łatwe, jak nigdy dotąd.
Tak, jak zmiana pozycji fotelika na
przodem lub tyłem do kierunku jazdy


britax romer, dualfix2r, fotelik samochodowy, foteliki samochodowe360, 0-18, bielsko-biała, www.babybum.com.pl

Rewolucyjne zapinanie                                    

Jedno naciśnięcie przycisku na DUALFIX2 R sprawia, że fotelik możesz obrócić w kierunku otwartych drzwi samochodu, dzięki czemu z łatwością umieścisz dziecko w foteliku i zapniesz pasy. Następnie odwróć fotelik do wybranej pozycji, aż się zablokuje i możesz ruszać w drogę!                                                                                 

britax romer, dualfix2r, fotelik samochodowy, foteliki samochodowe360, 0-18, bielsko-biała, www.babybum.com.pl

Obrotowa zmiana ustawienia

Z DUALFIX2 R zawsze poruszasz się we właściwym kierunku. Możesz używać fotelika tyłem do kierunku jazdy do 18 kg, gdyż krótka rama antyrotacyjna zapewnia dziecku więcej miejsca na nogi. Kiedy Twoje dziecko podrośnie, możesz też odwrócić fotelik przodem do kierunku jazdy po prostu naciskając przycisk.

britax romer, dualfix2r, fotelik samochodowy, foteliki samochodowe360, 0-18, bielsko-biała, www.babybum.com.pl

Obrotowa zmiana ustawienia

Z DUALFIX2 R zawsze poruszasz się we właściwym kierunku. Możesz używać fotelika tyłem do kierunku jazdy do 18 kg, gdyż krótka rama antyrotacyjna zapewnia dziecku więcej miejsca na nogi. Kiedy Twoje dziecko podrośnie, możesz też odwrócić fotelik przodem do kierunku jazdy po prostu naciskając przycisk.  • Umieszczenie tyłem do kierunku jazdy

Wożenie dzieci tyłem do kierunku jazdy zapewnia najlepszą ochronę na wypadek uderzenia czołowego najczęstszego rodzaju kolizji, do jakich dochodzi na drogach. Podczas kolizji czołowej z fotelikiem skierowanym tyłem do kierunku jazdy siły uderzenia skupione są na tyle fotelika, podczas gdy pozostała energia rozprowadzana jest równomiernie w obszarach głowy, szyi i górnych partii ciała.

Podczas używania fotelika zwróconego przodem do kierunku jazdy energia uderzenia rozprowadzana jest w różnych obszarach struktury fotelika i jego mocowania, co potencjalnie może sprawić, że więcej energii skupi się na ciele dziecka.

Rekomendujemy podróżowanie z dziećmi w fotelikach umieszczonych tyłem do kierunku jazdy tak długo, jak to możliwe.

  • Wiele pozycji nachylenia

Wygoda Twojego dziecka podczas podróży jest bardzo ważna. Dlatego zaprojektowaliśmy fotelik tak, by umożliwić mu wiele pozycji nachylenia zarówno kiedy jest umieszczony przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Możesz łatwo regulować nachylenie tak, by Twoje dziecko mogło podróżować wygodnie i komfortowo.

  • Miękkie, neoprenowe ochraniacze na klatkę piersiową

Nasze nowe miękkie, neoprenowe ochraniacze wygodnie dopasowują się do klatki piersiowej Twojego dziecka.
Pomagają zredukować ruchy dziecka w przypadku zderzenia i zapewniają większą wygodę dzięki pięciopunktowym pasom bezpieczeństwa. Dodatkowo, mogą być łatwo usunięte do czyszczenia bez wypinania pasów.

  • Łatwa regulacja pasów i wysokości zagłówka

Zarówno wyściełany zagłówek jak i pasy można łatwo regulować jedną ręką, dopasowując je do wzrostu dziecka. Zanim przypniesz swoje maleństwo pasami, upewnij się, że zagłówek jest we właściwej pozycji – tuż ponad ramionami dziecka.

  • 5-punktowe pasy bezpieczeństwa

Naszym zdaniem 5-punktowe pasy bezpieczeństwa dają dziecku podróżującemu w foteliku najlepszą ochronę. Jest ono przypięte pewnie wewnątrz chroniącej je obudowy fotelika. W przypadku kolizji pasy rozprowadzają siły zderzenia poprzez pięć oddzielnych miejsc: dwa nad ramionami, dwa przy biodrach oraz miejsce, w którym klamra spina pasy między nogami. Dzięki temu dziecko jest chronione z każdej strony.

  • Noga podpierająca z regulacją wysokości

Noga podpierająca daje fotelikowi dodatkową stabilność dzięki oparciu o podłogę pojazdu.
Pozwala to zminimalizować przechylanie i obroty oraz redukuje siłę skierowaną do przodu, jaka wywierana jest na dziecko w sytuacji wypadku, pomagając je chronić. Żeby zapewnić bezpieczną instalację noga może być regulowana tak, by pasowała do wysokości Twojego samochodu. Widoczny wskaźnik określa, czy noga jest mocno osadzona na podłodze samochodu.Specyfikacja:

Przodem do kierunku jazdy 9 - 18 kg

Tyłem do kierunku jazdy 0 - 18 kg

Wymiary (W x S x G) 53 x 45 x 70 cm

Tyłem do kierunku jazdy 0 - 18 kg

Waga produktu 14 kg


britax romer, dualfix2r, fotelik samochodowy, foteliki samochodowe360, 0-18, bielsko-biała, www.babybum.com.pl britax romer, dualfix2r, fotelik samochodowy, foteliki samochodowe360, 0-18, bielsko-biała, www.babybum.com.pl
Produkty powiązane