Kategorie

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Łóżeczko Radek VII z szufladą, klupś Zobacz większe

Łóżeczko Radek VII z szufladą, Klupś

Nowy produkt

brak możliwości wysyłki, odbiór osobisty

619,00 zł brutto

Więcej informacji

łóżeczko, radek VII, z szufladą, klupś, meble, Bielsko-biała, www.babybum.com.pl


Łóżeczko Radek VII z szufladą
Opis produktu:

  • wymiar:

    • wewnętrzny: 120 x 60 cm

    • zewnętrzny: 125 x 66 x 100 cm

  • drewno sosnowe + MDF malowany + płyta wiórowa

  • 3 wyciągane szczeble
Więcej o produkcie:

Szuflada:
Największą zaletą fabrycznie dobranej szuflady jest jej spasowanie i wygodne użytkowanie. Nie sunie ona bezpośrednio po podłodze dlatego nie przeszkodzi jej nawet najgrubszy dywan w pokoju dziecięcym. Przykrywa szuflady zapobiega osiadaniu się kurzu i odgradza łóżeczko od przestrzeni do przechowywania.

Drewno sosnowe wyselekcjonowane zostaje już na etapie cięcia w tartaku, dzięki czemu przyjeżdża do nas tylko oznaczone gatunkiem pierwszym. Kolejnym etapem selekcji zajmują się już nasi zaufani ludzie zatrudnieni na stanowisku technologów drewna, którzy bardzo rygorystycznie wybierają idealne elementy do stworzenia barierki ochronnej, dna i boku łóżeczka.

Bok łóżka:
Wykonany w 100% z drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. W trosce o bezpieczeństwo dodaliśmy dwie łączyny w boku łóżka, które wzmocniły całą konstrukcję. Nowe rozwiązanie zmieniło rodzaj montażu naszego mebla. Odbywa się on teraz w sposób przede wszystkim prostszy i szybszy. W efekcie otrzymaliśmy zwartą bryłę produktu.


Dno łóżka:
Wykonany w 100% z drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. Element ten jest chyba najbardziej narażony na obciążenia. Intensywne zabawy w łóżeczku muszą odbywać się bez niespodzianek, dlatego zadbaliśmy o to żeby dno wytrzymało długie lata. Nasze rozwiązanie przypomina to zastosowane w bokach, gdzie listwy osadzone są w przeznaczonym dla niej otworze, a połączenie odbywa się za pomocą kleju oraz zszywki.